Neverwinter: dodatek Undermountain już dostępny!

Miasto Neverwinter jest zagrożone po raz kolejny - tym razem wróg czai się w trzewiach samego miasta Waterdeep! Aby położyć mu kres, niezbędne będzie dotarcie do Podgórza i przejście dodatku Undermountain, który właśnie zawitał na serwery gry.

W Neverwinter: Undermountain awanturnicy muszą wyruszyć na wyprawę do Waterdeep i zagłębić się w ogromnych podziemiach Halastera Czarnego Płaszcza. Na śmiałków czeka okryte złą sławą Podgórze oraz wyprawa przez Ziewający Portal i pięć nowych Stref Przygodowych. Przewodnikami podczas tej przygody są właściciel doskonale znanej wszystkim tawerny Pod Ziejącą Czeluścią imieniem Durnan oraz chultańska kapłanka Waukeen, Obaya Uday. Kulminacją przygody jest nowy Endgame Dungeon - Lair of the Mad Mage.

Ponadto Neverwinter: Undermountain oferuje graczom zwiększenie maks. poziomu dośw. do 80, poprawiony balans w instancjach dla graczy na średnio zaawansowanym poziomie, duże zmiany we wszystkich ośmiu klasach postaci, przydziale łupów, czy systemie towarzyszy.

Szczegółową listę zmian, jakie wprowadza do Neverwinter dodatek Undermountain, znajdziecie na oficjalnym blogu gry.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: