Znamy oficjalną datę premiery gry Druidstone: The Secret of the Menhir Forest

Zgodnie z niedawną zapowiedzią Ctrl Alt Ninja ogłosiło oficjalną datę premiery swojej najnowszej gry - Druidstone: The Secret of the Menhir Forest. Finowie zaprezentowali również nowy zwiastun.

Przypomnijmy, że w Druidstone wcielimy się w postać druida z tytułowego Lasu Menhirów. Leonhard, gdyż takie imię nosi główny bohater, musi odkryć kto lub co stoi za tajemniczym zniknięciem hierofanta jego kręgu. Podczas wędrówki przez rozległy świat gry nasz druid napotka na swojej drodze wielu wrogów i sprzymierzeńców. W ogólnym rozrachunku najnowszą grę twórców serii Legend of Grimrock należy stawiać w jednym szeregu z takimi produkcjami jak Divinity: Original Sin czy XCOM.

Kiedy wyruszymy do Lasu Menhirów? Już niedługo, bowiem 15 maja! Przedsmak wyprawy niech stanowi wspomniany we wstępie zwiastun.

 

Grę Druidstone: The Secret of the Menhir Forest można już zamawiać w przedsprzedaży na jej oficjalnej stronie, gdzie jest przeceniona o 10%. Warto również dodać, że kupując poprzez stronę, otrzymamy nie tylko klucz na Steama, ale także instalator gry pozbawiony DRM oraz specjalną, cyfrową książkę odkrywającą kulisy tworzenia najnowszej produkcji Ctrl Alt Ninja. Polecamy!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.