Vagrus: The Riven Realms: więcej informacji o systemie plotek

Plotki. Można ich nie lubić, lecz są obecne niemal od zawsze. Nie inaczej jest w uniwersum stworzonym na potrzeby gry Vagrus: The Riven Realms, w którym system plotek odgrywa ważną rolę. Twórcy gry postanowili powiedzieć na ten temat nieco więcej.

Podczas swoich wędrówek nasza karawana może napotkać wiele interesujących postaci, które chetnie podzielą się różnymi wieściami. Należy jednak uważać, bowiem przekazywane w ten sposób informacja może okazać się fałszywa...

W Vagrus: The Riven Realms możemy otrzymać cztery różne rodzaje plotek. Są takie, które odblokowują pewien przedmiot, inne dostarczają dodatkowej perspektywy na pewne wątki fabularne, a jeszcze inne mogą być cennym źródłem informacji o osadach, ich mieszkańcach i potencjalnych przeciwnikach. Plotki potrafią zatem znacząco wpłynąć na rozgrywkę, a dzięki temu, że są generowane na w pół losowo, każde przejście gry powinno być zdecydowanie inne.

Szczegółowe informacje o systemie plotek znajdziecie w najnowszym dzienniku deweloperskim Vagrus: The Riven Realms. Przy okazji przypominamy, że jutro na Figu wystartuje crowdfundingowa zbiórka pieniędzy, której celem bedzie pozyskanie dodatkowych środków na ukończenie gry. Jest na co czekać!


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: