War Eternal, finałowy epizod czwartego sezonu Guild Wars 2, już dostępny!

Na serwery Guild Wars 2 zawitał już szósty i zarazem ostatni epizod czwartego sezonu Living Worlds. Moduł zatytułowany War Eternal wieńczy opowieść w iście epickie sposób!

Po szokującej śmierci bliskiej przyjaciółki, która miała miejsce na koniec Epizodu 5, Komandor i jego sprzymierzeńcy nie mają już więcej czasu ani możliwości. Niemniej dopóki żyją, dopóty trzymają się okruchu nadziei i spróbują wykonać ostatni, desperacki krok: dogonienie Prasterego Smoka Kralkatorrika.

ArenaNet obiecuje, że War Eternal czeka nas sporo niespodzianek. Ponadto nowy Epizod wprowadza do gry nowego latającego wierzchowca - smoka imieniem Skyscale, nową mapę, która pozwoli poznać sekret istnienia Kralkatorrika, legendarny miecz dwuręczny Exordium zmieniający swą postać w zależności od umiejętności używanych przez gracza, a także nowy, 2-Tierowy zestaw pancerza Mist Shard, pozwalający na dokonywanie kolejnych ulepszeń.

War Eternal jest dostępne za darmo dla wszystkich graczy, którzy posiadają Guild Wars 2: Path of Fire. Warto dodać, że do końca tygodnia najnowszy dodatek do tego MMORPG-a można nabyć 50% taniej.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: