Liga Z.Ł.A powraca z zupełnie nowym planem. Dalarańska robota, nowa przygoda w Hearthstone, już dostępna!

Czy można ukraść cały Dalaran? Wydawałoby się to niedorzeczne, ale w Hearthstone, a dokładnie w najnowszej przygodzie pt. Dalarańska robota, wszystko jest możliwe!

Jak podaje Blizzard:

Obrońcy Dalaranu uczulają, by wystrzegać się graczy Hearthstone®. Od ubiegłego miesiąca, czyli od chwili premiery najnowszego rozszerzenia do szalenie popularnej, darmowej karcianki od Blizzard Entertainment – Wyjście z cienia™, miliony graczy wstąpiły w szeregi szemranej grupy złożonej z wszelkiej maści łotrów znanej jako Liga Z.Ł.A. i dowodzonej przez nikczemnego Arcyzłoczyńcę Rafaama – jedynego kryminalistę bez twarzy zdolnego do podkręcania wąsa. Dziś – wytrenowawszy swych sługusów, których z chęcią rzucą na pożarcie stróżom prawa, i opracowawszy misterny plan, są już gotowi, by wcielić w życie najbardziej śmiałą intrygę w dziejach: chcą ukraść calutki Dalaran! To wszystko (i wiele więcej) czeka na graczy w najnowszej przygodzie dla jednego gracza w Hearthstone – Dalarańskiej robocie.

Jest to pierwsza linia fabularna w Hearthstone, która będzie rozwijana przez cały rok. Gracze staną się specjalistami od brudnej roboty na usługach Ligi Z.Ł.A. i na przestrzeni pięciu obszernych rozdziałów stawią czoła potężnym bossom, będą podejmować ważne, strategiczne decyzje i podkładać (nie do końca precyzyjnie) materiały wybuchowe (w końcu będzie w tym maczał palce Doktor Huk) – a to wszystko w ramach nieskończenie grywalnej formuły rozgrywki w stylu Podziemnych wypraw.

Fani Hearthstone nie pozostawili wątpliwości, że oczekują od nas jeszcze ciekawszych i dużo bardziej grywalnych przygód dla jednego gracza. Postanowiliśmy zatem w pełni poświęcić się tej koncepcji i przygotowaliśmy Dalarańską robotę – naszą jak dotychczas największą, najbardziej rozbudowaną i ambitną przygodę dla jednego gracza – powiedział J. Allen Brack, prezes Blizzard Entertainment. Oprócz frajdy płynącej z wcielania w życie chytrego planu Rafaama polegającego na zwędzeniu całego miasta magów, na graczy czekają też nagłe zwroty akcji, których nie zabraknie we wszystkich pięciu rozdziałach. Nie możemy się już doczekać ich reakcji.

W przygodzie Dalarańska robota grywalne klasy znane z Hearthstone zastąpiono dziewięcioma zupełnie nowymi postaciami antybohaterów. Każda z nich została w pełni udźwiękowiona i posiada liczne opcje personalizacji, takie jak zmienne moce specjalne i liczne talie. Każdy z pięciu rozdziałów przygody to niepowtarzalne wrażenia płynące z rozgrywki dla pojedynczego gracza. Dalarańska robota powinna zapewnić rozrywkę podczas wielu eskapad.

Rozdział pierwszy przygody Dalarańska robota to prawdziwa gratka nawet dla szanujących się rabusiów, ponieważ jest dostępny zupełnie za darmo. Każdy z czterech pozostałych rozdziałów można odblokować za 700 szt. złota lub nabyć kompletny pakiet w cenie 19,99 EUR. Zdobycie wszystkich pięciu rozdziałów zapewni graczom pomoc imponującego Zayla, Płaszcza Cienia, który przy okazji stanowi przepustkę do pięciu pełnych talii Ligi Z.Ł.A. Należy pamiętać, że zbrodnia popłaca: gracze otrzymają również po 3 pakiety kart z rozszerzenia Wyjście z cienia za każdy ukończony rozdział przygody, a na tych, którzy dotrwają do końca rozdziału piątego, czekają kolejne nagrody.

Więcej informacji znajdziecie na stronie RiseOfShadows.com. Tylko nie dajcie się złapać!


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: