Conglomerate 451 od dziś na Steamie w wersji z Wczesnym Dostępem

Miłośnicy dungeon crawlerów nie mogą ostatnio narzekać na brak atrakcji. Gdyby komuś jednak brakowało takiej gry w klimacie cyberpunka, to już dziś może sięgnąć po Conglomerate 451, które zadebiutowało na Steamie w wersji z Wczesnym Dostępem.

RPG studia RuneHeads zabiera graczy do typowego, cyberpunkowego świata przyszłości. Poruszając się po klasycznej siatce gridowej, zwiedzamy 451 sektor Conglomerate City. Po co? Oczywiście w celu likwidacji skorumpowanych korporacji. Aby jednak tego dokonać, niezbędne okaże się stworzenie siatki agentów-klonów, których można ulepszać takimi metodami jak modyfikacja ich DNA czy wyposażenie ich najbardziej zaawansowane tecnnologicznie cyberkończyny, implanty oraz broń. W Conglomerate 451 nie brakuje też elementów roguelike'owych. Poziomy są bowiem generowane proceduralnie, a otrzymane w czasie bitwy obrażenia mogą przerodzić się w Ból i Traumy, które pozostaną z bohaterami gry na długi czas.

Obecna wersja gry oferuje oczywiście tylko część powyższych atrakcji. Niemniej już teraz można zagłębić się w ten cyberpunkowy świat, poeksperymentować z cyberimplantami oraz innymi cielesnymi ulepszaczami, a nawet posmakować systemu hakowania.

Zainteresowani? W takim razie zajrzyjcie na Steama, gdzie Conglomerate 451 kupicie za niewiele ponad 50 zł!

Jeśli jednak nie przepadacie za graniem w niedokończone produkcje, to wiedzcie, że premiera pełnej wersji tego cyberpunkowego dungeon crawlera została zaplanowana na październik 2019 r.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: