Seed of Evil - pierwsze fabularne DLC do Mutant Year Zero: Road to Eden - oficjalnie zapowiedziane!

The Bearded Ladies ujawniło szczegółowe informacje na temat pierwszego fabularnego rozszerzenia Mutant Year Zero: Road to Eden. Nowe DLC nosi tytuł Seed of Evil i kontynuuje wątek fabularny z "podstawki".

W nowym dodatku niezwykła gromadka mutantów będzie musiała zmierzyć się z zupełnie nowym zagrożeniem. Objawia się ono pod postacią potężnych, złowrogich korzeni - nikt nie wie, skąd się pojawiły, lecz powoli zaczynają przejmować kontrolę nad umysłami zarówno przyjaciół, jak i wrogów.

Na szczęście drużynę mutantów zasili nowy bohater - łoś imieniem Big Khan. Nowy nabytek sprawdza się znakomicie w zadawaniu ciosów krytycznych, a do tego posiada unikatowe mutacje Ground Pound oraz Flame Puke, które umożliwiają stosowanie na polach bitew jeszcze bardziej wymyślnych zagrywek.

Zarówno z nowym sojusznikiem, jak i nowymi wrogami, można zapoznać się dzięki pierwszemu zwiastunowi Seed of Evil, który prezentujemy poniżej.

Mutant Year Zero: Road to Eden - Seed of Evil zadebiutuje na Steamie 30 czerwca w cenie $14.99. W sprzedaży pojawi się także Digital Deluxe Edition, która będzie składać się z podstawowej częśći gry oraz zapowiedzianego właśnie dodatku.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: