Fabularny zwiastun Warhammer: Chaosbane juz dostępny!

Od premiery gry Warhammer: Chaosbane dzieli nas już niespełna tydzień. To dobry moment, by zapoznać się z ogólnym zarysem fabularnym tego action-RPG-a. A czy można zrobić to lepiej niż poprzez nowy zwiastun?

Krótki film opowiada o wydarzeniach, które miały miejsce niedługo przed rozpoczęciem głównego wątku fabularnego gry Warhammer: Chaosbane. Obejrzycie go poniżej.

Jeśli nie chcecie lub nie możecie obejrzeć teraz zwiastuna, mamy również jego krótki transkrypt:

W epoce bezprawia i rozpaczy Imperium spoczywa w ruinach, rozdarte przez wojnę domową, głód i plagi. Wtem Asavar Kul jednoczy dzikie plemiona Chaosu i wypowiada wojnę królestwu ludzi. Najeźdźcy wkraczają do odległego północnego królestwa Kislev i plądrują miasto Praag. Jednak w najczarniejszej godzinie młody szlachcic z południa o imieniu Magnus jednoczy lud Imperium, aby oprzeć się najeźdźcom. Carska armia rusza na ratunek stolicy Kisleva i ściera się w bitwie z armią Kula. Wraz z najlepszymi wojownikami z całego kraju, Magnus pokonuje Kula, a horda Chaosu zostaje całkowicie rozbita. Pobłogosławiony przez bogów i ogłoszony prawdziwym władcą, Magnus powraca do Nuln w chwale. Ale gdy Stary Świat świętuje zwycięstwo, Mroczni Bogowie planują zemstę...

Pamiętajcie, że wrota Starego Świata otworzą się już 4 czerwca!


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: