Warhammer 40K: Inquisitor - Martyr: patch 2.0 oraz dodatek Prophecy opóźnione!

Wraz z końcem maja gracze Warhammer 40K: Inquisitor - Martyr mieli doczekać się nowego, niezwykle ważnego patcha, a także nowego dodatku pt. Prophecy. Na jedno i drugie przyjdzie im jednak poczekać nieco dłużej.

Przypomnijmy, że patch 2.0 m.in. przyspieszy rozgrywkę - i to dosłownie, zwiększy limitu poziomu z 80 do 100, umożliwi przejście kampanii fabularnej oraz dwóch Sezonów dodatków w trybie co-op i rozszerzy systemu rzemiosła. Należy też przygotować się na to, że system rozwoju postaci został stworzony właściwie od zera i to właśnie tam Inkwizytorów czekają najbardziej złożone zmiany. Szczegółowe informacje na temat nowości, jakie pojawią się w WH40K: Inquisitor - Martyr wraz z patchem 2.0, znajdziecie tutaj.

Niemniej ciekawie zapowiada się dodatek Prophecy. To samodzielne rozszerzenie kontynuuje historię opowiedzianą w Martyrze na przestrzeni trzech nowych rozdziałów, w ramach których Inkwizytorzy wyruszą na zupełnie nowe, niebezpieczne planety. Główną atrakcją Prophecy jest jednak nowa klasa postaci - Tech-Adept Mechanicusa, która trafia do gry wraz z unikatowym drzewkiem umiejętności.

Patch oraz dodatek miały trafić do graczy 28 maja, jednakże Neocore Games było niezadowolone z ich jakości i postanowiło popracować nad nimi przez kilka kolejnych tygodni. W rezultacie łatka 2.0 ujrzy światło dzienne 20 czerwca, a rozszerzeszenie zatytułowane Prophecy - 30 lipca.

Pozostaje mieć nadzieję, że węgierski deweloper dobrze wykorzysta ten czas i zarówno patch, jak i dodatek ukażą się w pełni grywalnej formie.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: