Warhammer: Chaosbane już w sprzedaży!

Długie miesiące oczekiwań dobiegają dziś końca. Warhammer: Chaosbane, pierwsze action-RPG w uniwersum Warhammer Fantasy Roleplay, dzisiaj trafiło do sprzedaży na całym świecie!

W świecie spustoszonym przez wojnę i zdominowanym przez magię jesteś ostatnią nadzieją Imperium Ludzi w walce z hordami Chaosu. Graj solo albo z czterema graczami online i lokalnie w trybie współpracy, wybierz bohatera spośród czterech klas postaci o unikalnych i uzupełniających się zdolnościach i przygotuj się na spektakularne walki z użyciem najpotężniejszych artefaktów Starego Świata.

Warhammer: Chaosbane to typowy hack’n’slach w stylu Diablo, w którym utopimy we krwi całe hordy sług chaosu. W grze autorstwa Eko Software pojawi się ponad 70 różnych potworów ze świata Warhammera, które możemy efektywnie (i efektownie!) ubijać jako jeden z czterech bohaterów: żołnierz Imperium Konrad Vollen, krasnoludzki berserk Bragi Axebiter, wywodzący się z elfów wysokiego rodu czarodziej Elontir oraz łuczniczka leśnych elfów Elessa.

Warhammer: Chaosbane to nie tylko wielogodzinna kampania dla pojedynczego gracza, ale również możliwość rzezania sług chaosu wraz z przyjaciółmi - w sieci lub lokalnym trybie co-op; w obu przypadkach w grze może wziąć udział do czterech graczy jednocześnie.

Zachęcamy do zapoznania się z premierowym zwiastunem gry, który przedstawia jej najważniejsze cechy. Obejrzycie go poniżej.

Premiera gry Warhammer: Chaosbane to dopiero początek h’n’s-owej przygody w świecie “Młotka”. Eko Software posiada rozbudowany plan wydawania darmowych aktualizacji i płatnych dodatków, a także mnóśtwo atrakcji dla graczy, którzy ukończyli główną kampanię, dzięki czemu rozrywki nie powinno zabraknąć przez kilka kolejnych miesięcy.

Warhammer Chaosbane można nabyć m.in. na Steamie w cenie 179,99 zł. Polskim dystrybutorem gry jest CDP.pl.

Trzeba przyznać, że wśród pierwszych recenzji gry jest sporo głosów negatywnych, które zarzucają action-RPG-owi od Eko Software przede wszystkim nudne, jednowymiarowe poziomy i generyczność rozgrywki. Jak jest naprawdę? Pora przekonać się samemu...


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: