Realms Beyond: Ashes of the Fallen: więcej informacji o dialogach

Twórcy Realms Beyond: Ashes of the Fallen od zawsze podkreślali, że dialogi są jednym z kluczowych elementów ich gry. W najnowszym dzienniku deweloperskim postanowili opowiedzieć nieco więcej o ich kształcie oraz narzędziu, które pozwala tworzyć naprawdę skomplikowane scenariusze!

W obszernym artykule producenci gry pokazali na przykładach, jak potężne możliwości oferuje dostępny w toolsecie Realms Beyond edytor dialogów. Kwestię mogą się bowiem zmieniać pod względem wielu czynników: rasy, płci, umiejętności… Nie wspominając oczywiście o warunkach, jakie należy spełnić, wykonując konkretne zadania. Mnogość możliwości rozpala wyobraźnie, a trzeba przyznac, że to samo narzędzie zostanie również udostępnione modderom!

Szczegółowe informacje na temat dialogów w Realms Beyond: Ashes of the Fallen znajdziecie tutaj. W tym samym miejscu obejrzycie również kilka świeżych screenów gry - warto rzucić okiem!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.