Capcom zaprezentował zwiastun dodatku Monster Hunter World: Iceborne

Jedną z głównych atrakcji, jakie Capcom szykuje na tegoroczne E3, jest prezentacja nowego dodatku do Monster Hunter World pt. Iceborne. Kilka dni przed rozpoczęciem targów japoński deweloper zdecydował się pokazać pierwszy zwiastun rozszerzenia.

Monster Hunter World: Iceborne kontynuuje główny wątek fabularny z podstawowej części gry, zabierając w podróż do skutej lodem krainy Hoarfrost Reach. Tam założymy osadę Seliana, która stanie się pierwszym bezpiecznym schronieniem w tym niegościnnym miejscu i tym samym zainicjuje niebezpiczną misję kolonizacji tych terenów. Zobaczcie sami.

Pod względem rozmiaru Hoarfrost Reach będzie największa ze wszystkich dotychczasowych map i zaoferuje ilość atrakcji na poziomie podstawowej części Monster Hunter: World. W dodatku zapolujemy na wiele całkowicie nowych potworów, jak również na ulubione bestie  z wcześniejszych odsłon serii.

Premierę Monster Hunter World: Iceborne zaplanowano na 6 września. Więcej informacji o dodatku poznamy zapewne podczas zbliżających się targów E3. Te rozpoczną się 11 czerwca i potrwają przez kolejne trzy dni.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: