E3 2019: Nowy dodatek do The Elder Scrolls: Legends pt. Księżyce Elsweyr oficjalnie zapowiedziany!

Gracze ESO nie będą jedynymi, którzy w najbliższym czasie odwiedzą prowincję Elsweyr. Niebawem do ojczyzny Khajiitów zawitają również fani The Elder Scrolls: Legends, a to za sprawą zapowiedzianego właśnie dodatku Księżyce Elsweyr!

Tytułem wprowadzenia fabularnego:

Siły Cesarstwa pod wodzą Euraxii Tharn wkroczyły do Rimmenu i zaczęły umacniać swoje wpływy w całym Elsweyr. Sprawy przybrały jeszcze gorszy obrót, kiedy krainę zaczęły pustoszyć pradawne smoki w sobie tylko znanych niszczycielskich celach. Zamieszkujący Elsweyr Khajiici wystąpili zbrojnie przeciwko usiłującym narzucić im swoje rządy Cesarskim i wezwali na pomoc wszelkich sojuszników, którzy zechcą ruszyć im na pomoc. Oczywiście poza kotowatymi w rozszerzeniu są również inne potężne siły…

Księżyce Elsweyr wprowadzą do The Elder Scrolls: Legends ponad 75 nowych kart, w tym wielu Khajiitów we wszystkich pięciu atrybutach z ich nieodzownym słowem kluczowym – Kradzieżą. Dodatkowo w grze pojawią się nowe utwory muzyczne, gotowe talie tematyczne, nowe mechaniki kart i nowa plansza!

Ponadto w Księżycach Elsweyr pojawią się powiązane fabularnie mechaniki wzmożenia i słabnięcia. Te specjalne karty dysponują jedną z dwóch umiejętności, zależnie od faz księżyców zmieniających się na koniec każdej tury gracza. W ten sposób odpowiednie zgranie swoich działań w czasie stanie się jeszcze ważniejsze!

Podobnie jak dodatek ESO: Elsweyr, Księżyce Elsweyr wprowadzą również mechanikę związaną z nekromancją. Pochłonięcie, gdyż tak się ona nazywa, pozwala usunąć z gry kartę ze swojego stosu kart odrzuconych, aby zyskać makabryczną przewagę!

Premierę The Elder Scrolls: Legends - Księżyce Elsweyr zaplanowano na 27 czerwca. Pierwszy zwiastun rozszerzenia obejrzycie poniżej.

Dodatek można już zamawiać w przedsprzedaży, przy czym szczególnie warto zwrócić uwagę na limitowany pakiet przedsprzedażowy. Za 49,99 $ w nasze ręce trafi 50 pakietów oraz dodatkowa legendarna karta z rozszerzenia w dniu premiery, a także od razu w chwili zakupu specjalny tytuł „Dzierżyciel kamienia gniewu” i koszulka kart premium „Kamień gniewu”,


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: