W sierpniu Opole ugości koncert muzyki z serialowej Gry o tron!

Muzyka Ramina Djawadiego jest nieodłącznym elementem serialowej Gry o tron, bez którego adaptacja książek George'a R. R. Martina byłaby niewątpliwie o wiele uboższa. Melomani, którzy uwielbiają muzykę niemieckiego kompozytora, będą mogli za niedługo usłyszeć serialowe utwory na żywo w Opolu!

Przygotowana z rozmachem międzynarodowa produkcja muzyczna Game of Thrones - in Concert to projekt gromadzący na scenie ponad 100-osobowy zespół, który pozwoli przenieść się w świat kultowej opowieści spisanej przez George'a R. R. Martina. Na koncert składa się wybór 32 najbardziej znanych fragmentów muzycznych z 7 sezonów Gry o tron w wykonaniu The Cinema Festival Orchestra and Choir, solistów - Moniki Piechaczek i Jarosława „Jaro” Zawartko pod batutą Stephena Ellery'ego. Niezwykle energetyczną muzykę wzbogacają animacje komputerowe oraz widowiskowe efekty świetlne.

Projekt Game of Thrones – in Concert miał swoją premierę w lutym 2019 r. Od tego czasu może pochwalić się niemal 40 koncertami w największych miastach Niemiec, Szwajcarii i Austrii, wypełnionymi po brzegi widowniami oraz znakomitymi recenzjami! Bilety przeważnie wyprzedawane są ze sporym wyprzedzeniem, dlatego każdy kto chciałby uczestniczyć w najbliższym wydarzeniu, które odbędzie się 3 sierpnia w Amfiteatrze Tysiąclecia w Opolu, powinien jak najszybciej zakupić swoje wejściówki!

Bilety na opolską odsłonę Game of Thrones - in Concert można już rezerwowac na stronach Eventim.pl oraz KupBilecik.pl.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: