Neverwinter: dodatek Uprising oficjalnie zapowiedziany!

Cryptic Studios od dłuższego czasu stara się, by nowe dodatki do Neverwinter były powiązane tematyczne z kolejnymi modułami Dungeons & Dragons. Nie może zatem dziwić, że Uprising, kolejne rozszerzenie popularnego MMORPG-a, skupi się wokół konfliktu pomiędzy Illithidami a Githami.

Twórcy gry nie ukrywają, że w Neverwinter: Uprising staniemy po stronie tych drugich, czego wyrazem jest dodanie nowej rasy - właśnie Githów. Ci psioniczni wojownicy są tak żądni odwetu na łupieżcach umysłu, że ośmielą się wtargnąć do Podgórza, co stanie się przyczynkiem 10-osobowego, endgame'owego trialu, w którym przeciwnikiem okaże się sam Halaster Czarny Płaszcz.

Ponadto Neverwinter: Uprising wprowadzi całkowicie nowe wyzwania PvP, odświeży Enklawę Protektora, a także znacząco ulepszy początkowy etap gry. Więcej informacji o planowanych zmianach znajdziecie pod niniejszym adresem.

A kiedy spodziewać się premiery dodatku? Całkiem niedługo, bowiem Uprising zawita na serwery Neverwinter już 13 sierpnia. Szykuje się zatem bardzo pracowity długi weekend...


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: