Pojedyncze przejście Wasteland 3 zapewni ok. 50 godzin gry

Wasteland 2 nie było grą bardzo długą, choć zapewniało zabawę na ok. 50 godzin. Podobnie będzie w przypadku kontynuacji post-apokaliptycznego RPG-a, który jest coraz bliżej swojej premiery.

Takie zapewnienia padły ostatnio z ust Briana Fargo, prezesa inXile Entertainment, oraz Tima Campbella, dyrektora projektu Wasteland 3.

[W Wasteland 3] celowaliśmy w 50 godzin, czyli mniej więcej tyle samo co Wasteland 2. Muszę jednak zaznaczyć, że takie rzeczy są bardzo trudne do oszacowania, ponieważ w przypadku gry, która posiada tak wiele wyborów, można podążyć wieloma różnymi ścieżkami. Zawsze są krótsze możliwości przejścia, jak również dłuższe opcje. Wychodzimy zatem od swego rodzaju środka i od tego punktu czas przejścia gry będzie się różnił. Celowaliśmy w taką samą długość w Wasteland 2 i, jak sądzę, skończyło się na nieco dłuższej grze - powiedział Campbell.

Tak, [Wasteland 2] jest dłuższa - wtórował mu Fargo.

W wywiadzie dla WCCFTech głównodowodzący projektem Wasteland 3 zapewnili również, że planują wydanie szeregu DLC do gry, choć na razie nie są gotowi do przedstawienia tych planów. Z całością możecie zapoznać się tutaj.

Przypomnijmy, że wg ostatnich doniesień premiera Wasteland 3 jest planowana na pierwszy kwartał 2020 r.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: