CD Projekt RED zapowiedziało Afterlife - oficjalną grę karcianą Cyberpunka 2077

Gwint, jako kolekcjonerska karcianka dla fanów Wiedźmina 3, okazała się prawdziwym hitem. CD Projekt RED zamierza iść za ciosem i przygotować podobną, tematyczną karciankę osadzoną w świecie gry Cyberpunk 2077.

Oficjalna gra karciana powiązana z najnowszą produkcją CD Projekt RED nosi tytuł Afterlife i powstaje we współpracy z międzynarodowym wydawcą gier planszowych CMON!

Afterlife przeniesie nas do Night City, gdzie wcielimy się w Fixera, któremu nie umyka żadne wydarzenie z życia tego mroczne miasta. Naszym zadaniem jest rekrutowawanie cyberpunków, wyposażanie ich w sprzęt i wysyłanie na misje. Każda misja zakończona sukcesem podnosi naszą Reputację, a cyberpunkowie, którzy przeżyli, stają się Weteranami i przekazują swoją wiedzę oraz doświadczenie nowym rekrutom.

W tym chromowanym świecie, Reputacja to najcenniejsza waluta. Dzięki niej można pozwolić sobie praktycznie na wszystko. To od gracza zależy, które karty kupi, a które poświęci, aby zdobyć walutę na kolejne. W tym wszystkim pomoże innowacyjna mechanika dobierania oraz specjalna tablica.

Gra karciana Cyberpunk 2077 — Afterlife będzie miała swoją premierę w 2020 r.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: