Hearthstone: dodatek Wybawcy Uldum już dostępny!

Na serwerach Hearthstone'a zawitali już Wybawcy Uldum. Druga część rocznej trylogii Blizzardowej karcianki zawiera 135 nowych kart, które rozszerzają możliwości tworzenia talii dzięki nowym stronnikom, zaklęciom i broniom pozyskanym na wietrznych pustyniach Uldum.

Ta starożytna kraina roi się od zatęchłych grobowców, potężnych artefaktów i straszliwych niebezpieczeństw. Na szczęście do gry powraca Liga Odkrywców – Eliza Astrowidząca, Brann Miedziobrody, Sir Płetwin Mrrglton i Reno Jackson – czyli czwórka najpopularniejszych bohaterów gry, którzy wskoczyli na wyższe poziomy doświadczenia w iście legendarnym stylu. Każda postać z tego kwartetu kwalifikowanych archeologów posiada teraz potężny Okrzyk bojowy, którego efekt aktywuje się, kiedy w talii gracza nie ma duplikatów kart.

Ponadto Wybawcy Uldum wprowadzają do Hearthstone potężne karty Plag, takie jak na przykład Plaga murloków, która zamienia wszystkich stronników na planszy w te urocze, lecz agresywne płazy. Gracze poznają również nowe słowo kluczowe – Odrodzenie – charakteryzujące najbardziej upartych i nieustępliwych stronników, którzy po pokonaniu wracają do życia z 1 punktem życia dzięki starożytnej sztuce balsamowania. Bohaterowie wszystkich dziewięciu klas mogą też wybrać nowe Zadania, których wykonanie pozwoli im zyskać alternatywną moc specjalną.  

Rozszerzenie Wybawcy Uldum odzwierciedla specyfikę i zabawny charakter Hearthstone, a przy tym otwiera szeroki wachlarz nowych strategicznych możliwości w grze – powiedział J. Allen Brack, prezes Blizzard Entertainment. Jesteśmy podekscytowani, że Liga Odkrywców wróci do akcji i już nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć, dokąd zaprowadzi graczy ich kreatywność podczas tworzenia talii dzięki temu nowemu rozszerzeniu.

Pakiety kart z Wybawców Uldum można obecnie wygrać na Arenie w Hearthstone, a także kupić za złoto w grze lub prawdziwe środki pieniężne w tej samej cenie, co pozostałe pakiety kart w Hearthstone. Oprócz tego już teraz i przez ograniczony czas* po premierze rozszerzenia gracze, którzy zalogują się do gry, mogą otrzymać jedną z legendarnych kart Zadań, wybraną losowo z najnowszego zestawu.

Więcej informacji na temat najnowszego rozszerzenia do Hearthstone można znaleźć na stronie SaviorsofUldum.com.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: