Nowy zwiastun gry GreedFall przedstawia jej najważniejsze cechy

W sieci pojawił się właśnie kolejny zwiastun gry GreedFall - najnowszej produkcji francuskiego studia Spiders. Kilkuminutowy film przedstawia wszystkie najważniejsze cechy tego action RPG-a.

Stary świat umiera, a jego wycieńczoną populację nęka z pozoru nieuleczalna choroba. Jedyną nadzieją zdają się pogłoski o niedawno odkrytej wyspie Teer Fradee, na której rzekomo można znaleźć upragnione lekarstwo. Na wyspie czekają sekrety, skarby i przygody do odkrycia. Gra od samego początku oferuje graczowi nadanie swojej postaci unikalnego charakteru. Można wybierać spośród wielu opcji wyglądu, umiejętności, atrybutów i talentów. W miarę rozwoju przygody bohater będzie nabywał nowe zdolności, a także pozna nowych bohaterów, którzy będą mogli towarzyszyć graczowi podczas odkrywania tajemniczej wyspy.

Style walki są zróżnicowane, a na ostateczny wynik wpłynie nie tylko jakość dobranego ekwipunku, ale też umiejętności taktyczne i niszczycielskie zaklęcia. Gracz otrzyma do dyspozycji także mnóstwo pułapek, bomb, trucizn, pistoletów i strzelb. Przydatnym elementem jest też opcja taktycznej pauzy, która daje czas na wybór odpowiedniej czynności, zaklęcia, techniki lub eliksiru podczas szczególnie intensywnych walk.

 

Zobaczcie sami, jak to wszystko prezentuje się na żywo.

Jak wrażenia? Pamiętajcie, że GreedFall zawita na półki sklepowe 10 września,


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.