Overwatch: Sigma oraz dobieranie ról już w grze!

Wraz z najnowszą aktualizacją na serwerach Overwatch zagościł kolejny bohater - Sigma. Nowy update wprowadził do gry również funkcja dobierania ról przed rozpoczęciem meczu.

Sigma to ekscentryczny i niezrównoważony tank, który w wyniku nieudanego eksperymentu orbitalnego zyskał zdolność kontrolowania grawitacji. Zmanipulowany przez Szpon i wykorzystywany jako żywa broń, Sigma stanowi siłę, której nie wolno lekceważyć na polu walki. Zobaczcie go w akcji na poniższym filmie.

Poznajcie również lepiej jego historię, dzięki poniższemu zwiastunowi fabularnemu.

Wreszcie warto powiedzieć kilka słów o nowej funkcjonalności dobierania ról. Aktualizacja zmodyfikowała systemy dobierania i kolejkowania graczy w Rywalizacji i Szybkiej grze w taki sposób, aby gracze mogli wybierać, w której roli – natarcia, tanka czy wsparcia – chcą występować. I to jeszcze przed rozpoczęciem meczu! System następnie łączy w ekipę dwóch tanków, dwóch graczy wsparcia oraz dwóch natarcia, a po rozpoczęciu meczu wszyscy mogą wybrać postaci z puli wybranej roli. Po zakończeniu rozgrywki (zarówno w Rywalizacji, jak i w Szybkiej grze), grający wrócą do głównego menu i będą mogli ponownie wybrać role przed kolejnym meczem. Więcej informacji o dobieraniu ról znajdziecie w niniejszym artykule.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: