Tyrants of the Moonsea, nowa odsłona popularnego modułu premium, od teraz dostępna w Neverwinter Nights: Enhanced Edition!

Beamdog i Ossian Studios zacieśniają współpracę. Po tym, jak ten drugi wydał w zeszłym roku nowy moduł premium do Neverwinter Nights: Enhanced Edition pt. Darkness over Daggerford, przyszedł czas na premierę kolejnego DLC: Tyrants of the Moonsea.

Nowe rozszerzenie bazuje na wydanym przed laty module Luke’a Sculla, znacząco go rozwijając. Producenci z Ossian Studios obiecują, że nowa odsłona Tyrants of the Moonsea zagwarantuje ok. 20 godzin zabawy. W tym czasie odwiedzimy niebezpieczny krainę Morza Księżycowego, włączając w to takie miejsca jak niesławna Twierdza Zhentil, Cormanthor czy Thar.

Nieprzystępne pogranicze krainy zwanej Morzem Księżycowym zostało otoczone przez demony. Tajemniczy kult oddający cześć śmierci i zniszczeniu rośnie w siłę. Pośród tego chaosu wojna pomiędzy potężnymi państwami-miastami oraz ich tyrańskimi władcami jest nieunikniona.

Zbliżasz się do miasta Voonlar wraz z krasnoludzkim kupcem Madokiem w momencie najgorszej burzy śnieżnej w roku. Wkrótce odkrywasz, że tylko ty możesz zapobiec całkowitemu zniszczeniu Morza Księżycowego z rąk legendarnego, prastarego zła...

Rozszerzona wersja Tyrants of the Moonsea oferuje możliwość zwerbowania jednego z pięciu nowych kompanów, poszerza bestiariusz gry o pięć kolejnych bestii i dodaje 14 nowych portretów postaci. Jeśli interesują was screeny, to zajrzyjcie tutaj.

Neverwinter Nights: Enhanced Edition - Tyrants of the Moonsea na razie można kupić jedynie na Steamie. Cena dodatku wynosi obecnie 32,39 zł, jednak warto zaznaczyć, że w zestawie z grą znajduje się oficjalna ścieżka dźwiękowa modułu skomponowana przez Marka Bragę, Kalen Smith oraz Willa Mussera.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: