Wersja alfa Wasteland 3 dostępna dla części graczy

Wasteland 3 to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych cRPG-ów przyszłego roku. Część graczy, którzy wykazali się hojnością podczas crowdfundingowej kampanii na Figu, może już teraz posmakować skutych lodem pustkowi stanu Kolorado.

Dokładna instrukcja instalacji alfy Wasteland 3 znajduje się tutaj. Przypomnijmy, że pierwszy grywalny build gry pozwoli przeżyć ostatnią część ekspedycji zleconej przez poznanego na ostatnim zwiastunie Patriarchy. Jej celem jest likwidacja jednego z “dzieci” zleceniodawcy nazywanego po prostu Psychopatą. W rezultacie odwiedzimy Aspen i poznamy większość bitewnych mechanik gry, włączając w to walkę z pomocą opancerzonego pojazdu.

Oczywiście należy pamiętać, że zawartość alfy Wasteland 3 nie jest w pełni dopracowana i może ulec zmianom. Pewne elementy rozgrywki jak panele umiejętności, perków czy tryb mutiplayer nie zostały w ogóle udostępnione. Nikogo nie powinny też dziwić problemy z wydajnością gry. Naturalnie deweloperzy będą zachwyceni, jeśli każdy taki problem zostanie im zgłoszony, dzięki czemu finalna wersja post-apokaliptycznego RPG-a będzie bliższa ideałowi.

Kto posiada dostęp, temu życzymy miłego grania!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.