Total War: Warhammer II: mini-dodatek Łowca i Bestia oficjalnie zapowiedziany!

Creative Assembly oficjalnie zapowiedziało kolejny pakiet lordów do gry Total War: Warhammer II, który nosi tytuł Łowca i Bestia. Wprowadza on do rozgrywki dwóch legendarnych lordów ze świata Warhammer Fantasy Battles: Markus Wulfhart poprowadzi do boju Imperium, a Nakai Wędrowiec oddziały Ducha Dżungli.

 

Nieustraszony, charyzmatyczny oraz śmiały: to tylko nieliczne z określeń używanych, gdy mowa o Markusie Wulfhearcie, Głównym Łowczym Imperatora Karla Franza. Wraz ze swoją bandą bezwzględnych tropicieli, zwiadowców, łowców i strzelców wyborowych jest najlepszą osobą, którą można wysłać do parnych dżungli Lustrii, by zagarnąć ich tereny ku chwale Imperium. A jeżeli po drodze napatoczy się jakaś gruba zwierzyna, cóż, tym lepiej… 

Ale dżungla nie śpi. Nakai Wędrowiec, czcigodny Kroxigor z pierwszego wylęgu, jest prawdziwą legendą wśród jaszczuroludzi. Przemierzając dżungle Lustrii od momentu zniszczenia jego rodzinnego miasta, Tlanxli, w czasie Wielkiego Kataklizmu, udaje się tam, gdzie kieruje go Wielki Plan. 

Teraz Lustrii zagrażają kolejni uzurpatorzy. Nakai zgromadzi Święte Kroxigory i przebudzi Waranozaury z ich pradawnego snu – tego domagają się Starożytni!

Obaj lordowie mają własne cele, mechanikę, jednostki oraz styl gry i każdy może być użyty zarówno w kampaniach „Oko Wiru” czy „Imperia śmiertelnych”, jak i w bitwach własnych/wieloosobowych. Pierwsze screeny z gry znajdziecie tutaj.

Dodatek Total War: Warhammer II - The Hunter & The Beast trafi do sprzedaży 11 września, jednak już teraz można go zamawiać w przedsprzedaży na Steamie w obniżonej cenie 28,79 zł.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.