The Icebrood Saga zainicjuje nowy sezon Żyjącego Świata Guild Wars 2, dodatek Heart of Thorns dostępny za darmo!

Pokonanie Kralkatorrika miało przynieść Tyrii spokój i dobrobyt, lecz na horyzoncie jawi się nowe niebezpieczeństwo. Czym jest? Co tym razem czeka członków Smoczej Straży? Tego dowiemy się już niebawem w kolejnym sezonie Żyjącego Świata Guild Wars 2, który zatytułowano The Icebrood Saga!

Nowe zagrożenie nadciąga z Północnych Drżących Szczytów. To właśnie tam swoją siedzibę mają Synowie Svanira - zakazany kult nornów, który odwrócił się od tradycyjnej religii i składa hołd lodowemu smokowi Jormagowi. Opowieści o jego sile oraz innych przymiotach powoli przenikają także do Tyrii... 

The Icebrood Saga wprowadzi do Guild Wars 2 szereg nowości, włączając w to Strike Missions, które zmuszą do koordynacji działań 10 graczy w epickich walkach przeciwko bossom świata Tyrii. W grze pojawią się również zupełnie nowi bossowie, a także "specjalizacje" (Masteries). 

The Icebrood Saga będzie dostępna za darmo dla wszystkich graczy, którzy posiadają dodatek Path of Fire. Premierę nowego sezonu Żyjącego Świata zaplanowano na 17 września, a jego pierwszy zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

To jednak nie koniec dobrych informacji. Począwszy od teraz, każdy, kto posiada Guild Wars 2: Path of Fire lub zakupi ten dodatek w przyszłości, otrzyma za darmo wcześniejsze rozszerzenie Heart of Thorns! Gracze, którzy zakupili wcześniej ten dodatek, mogą liczyć na darmowe, ekskluzywne nagrody: glider Mordrema, tytuł “Vanguard”, a także voucher na jeden z szesnastu różnych skinów pancerza dostępnych w gem store.

Gotowi na nowe wyzwanie w Guild Wars 2?


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: