Conan Exiles: pakiet Krew i piach oraz nowy patch już dostępne

Funcom wypuścił dzisiaj kolejne mini-DLC do Conan Exiles, które nosi tytuł Krew i piach. Pozwala on swoim nabywcom budować areny i wstawiać do nich proporce wojenne. Nie można nie wspomnieć o kolejnej dużej aktualizacji gry.

Zawartość mini-dodatku przedstawia się następująco:

  • 29 fragmentów budynków Nowe fragmenty budynków do konstruowania aren i sklepień 
  • 15 elementów zbroi w trzech zestawach, m.in. pancerz niedźwiedziego szamana. [Zestawy lekkich, średnich i ciężkich pancerzy wraz z ich wersjami z rozgrywki końcowej. 
  • 19 broni z zestawu Wykrwawiacza oraz całkiem nowa broń Skuteczność dorównująca broni żelaznej i epickie wersje broni z rozgrywki końcowej. 
  • 15 nowych obiektów do umieszczania – proporców wojennych. To pozwoli udekorować zbudowane areny i zamki proporcami wojennymi.

Zwiastun pakietu Krew i piach obejrzycie poniżej.

Nowe mini-DLC można już kupić na Steamie w cenie 35.99 zł.

Nawet jeśli nie jesteście zainteresowani zakupem nowego pakietu, to bez wątpienia powinniście rzucić okiem na zawartość dzisiejszej, darmowej aktualizacji. Wprowadza ona do Conan Exiles nowy tryb PvP, nowe animacje broni, a także dwa zupełnie nowe jej rodzaje - krótkie miecze i topory dwuręczne. Więcej informacji na temat tego patcha znajdziecie na oficjalnym blogu gry.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: