Divinity: Original Sin II z funkcją crossplay pomiędzy Steamem a konsolą Nintendo Switch!

Jak powszechnie wiadomo, w Divinity: Original Sin II można już grać na konsoli Nintendo Switch. To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla fanów produkcji Larian Studios.

Belgowie poinformowali bowiem, że ich najnowsza gra wspiera crossplay pomiędzy Steamem a Nintendo Switch. To oznacza, że grę rozpoczętą na PC-ie, można kontynuować na przenośnej konsoli i vice versa! 

Aby podkreślić wagę tego rozwiązania, Larian przygotowało nowy, filmowy dziennik deweloperski. Belgowie, a dokładnie szef studia Swen Vincke, przedstawiają w nim proces łączenia platform Nintendo i Valve, choć oczywiście robią to z typowym dla siebie humorem. Zobaczcie sami!

Larian Studios poinformowało również o paczce darmowych “prezentów”, które otrzymał każdy posiadacza Divinity: Original Sin II. Wśród nich znajdują się m.in. nowe przepisy unikatowych przedmiotów, nowy przycisk w interfejsie gracza pozwalający na przyspieszenie ruchów drużyny, zwiększenie bazowej liczby Punktów Akcji postaci do 8, czy zmiana sposobu funkcjonowania zdolności Przyjaciel zwierząt. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie w nowym artykule deweloperów na Kickstarterze.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: