Conglomerate 451: ogromna aktualizacja juz dostępna!

Conglomerate 451 zbliża się do swojej premiery w pełnej wersji. Zanim to jednak nastąpi, producenci ze studia RuneHeads wydali ogromną aktualizację, która nie tylko usuwa szereg błędów, ale również dodaje mnóstwo nowej zawartości!

Dungeon crawler czeskiego studia nadal znajduje się w Steamowej strefie Wczesnego Dostępu, jednak dzięki ostatniemu patchowi gra jest już blisko swojego finalnego stanu. Czego można się spodziewać?

Przede wszystkim 20 nowych wrogów, 4 nowych bohaterów, 3 nowe lokacje, 10 nowych mutacji, czy 2 nowych minigier. Do tego wszystkiego należy dodać nowy system perków, nowy system AIM, walki z bossami, kilka poziomów trudności, nowy system łupów, drony, specjalne zdolności, możliwość hakowania przeciwników... Długo można by tak było wymieniać. Z pełną listą zmian i nowości możecie zapoznać się na Steamie.

Jeśli to przekonuje was do zakupu Conglomerate 451, to warto zrobić to już teraz, ponieważ już w najbliższy piątek bazowa cena gry zostanie podniesiona! Okazja jest tym lepsza, że w tym tygodniu cyberpunkowego dungeon crawlera przeceniono dodatkowo o 15%, co czyni go prawdziwym must-havem dla każdego fana tego rodzaju gier.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: