Grim Dawn a Korvańska Herezja, czyli co czeka graczy w patchu 1.1.5.0

Patch 1.1.5.0 będzie jednym z największych w kilkuletniej historii Grim Dawn. W nowej odsłonie Grim Misadventures producenci gry postanowili podzielić się szerszymi informacjami na temat tego, czego spodziewać się po tej darmowej aktualizacji.

Przede wszystkim Crate Entertainment szykuje ogromne zmiany w zakresie przedmiotów. Słowo “ogromne” nie jest ani trochę przesadzone, bowiem “liftingowi” poddano nie tylko przedmioty epickie, ale również rzadkie afiksy, sprzęt ekskluzywny dla danych frakcji. a także Monster Infrequents. W sumie mniejsze lub większe zmiany dotkną kilku tys. przedmiotów!

A to bynajmniej nie wszystko, bowiem patch 1.1.5.0 rozwinie fabułę dodatku Forgotten Gods o nową przygodę. Jej inicjatorem okaże się nie kto inny jak Riggs, który poprosi cię o pomoc w odkryciu pewnych dawno zapomnianych miejsc, co ostatecznie będzie sprowadzać się do wizyty w dawno zapomnianej oazie oraz nowym, ogromnym, rogue-like'owym lochu. Nagroda powinna być jednak tego warta!

Dokładna data wydania patcha 1.1.5.0 pozostaje na razie nieznana. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o planowanych zmianach w ekwipunku Grim Dawn oraz nowej, wspaniałej przygodzie, włączając w to pierwsze wizualizacje nowych lokacji oraz czyhających w nich niebezpieczeństw, zajrzyjcie koniecznie do najnowszego odcinka Grim Misadventures.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: