Crossroads Inn z oficjalną datą premiery!

Niezależne studio Kraken Unleashed ujawniło oficjalną datę premiery swojej debiutanckiej gry - Crossroads Inn. W ten nietuzinkowy symulator karczmarza zagramy jeszcze w tym miesiącu!

Przypomnijmy, że Crossroads Inn to połączenie rozbudowanej gry z gatunku management sim z fabularnymi rozwiązaniami znanymi z gier role-playing. Gra oferuje dwa oddzielne tryby, Campaign i Sandbox. Pierwszy z nich pozwala przeżyć nieliniową przygodę z elementami RPG, w czasie której decyzje handlowe gracza odbijają się szerokim echem, budząc zainteresowanie potężnych graczy na politycznej scenie świata Delcrys. Tryb Sandbox skierowany jest do fanów symulacji, bowiem rozgrywka skupia się na zarządzaniu własnym biznesem i rozwijaniu karczmy, włączając w to zatrudnienie i wyszkolenie odpowiednich pracowników, zarządzanie dostawami, tworzenie nowych przepisów kucharskich oraz ustalanie menu.

Kiedy zatem przyjdzie nam wejść w buty wspomnianego karczmarza? Otóż stanie się to już 23 października. Tego dnia gra zadebiutują zarówno na platformie PC, jak i Linux oraz Mac OS.

Czekacie na ten tytuł?


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: