Monster Hunter World: Iceborne z pierwszą darmową aktualizacją

Seria Monster Hunter zasłynęła z dużych, darmowych aktualizacja i tradycja ta jest kontynuowana w Monster Hunter World: Iceborne. W ostatnich dniach twórcy gry opublikowali pierwsze takie rozszerzenie i przy okazji zaprezentowali plany na najbliższą przyszłość.

Najnowsza aktualizacja skierowana jest do graczy, którzy ukończyli już podstawową kampanię Monster Hunter World: Iceborne. Komu się to udało, ten może szykować się do wyprawy do całkiem nowego regionu na terenie Guiding Lands, by zmierzyć się tam z ulubieńciem łowców - potężnym, rogatym Rajangiem.

Pokonanie tej ogromnej bestii i możliwość wykorzystania jego skóry i kości do stworzenia nowych elementów pancerza to tylko jedna z wielu atrakcji, jakie czekają na graczy w Guiding Lands. Teren ten składa się z wielu różnych biomów, a z każdym upolowanym potworem poziom trudności rośnie. Najlepsi łowcy mogą jednak liczyć na to, że każde wyzwanie, jakiemu podołają, przyniesie im naprawdę atrakcyjne łupy!

Pierwsza aktualizacja zapewnia również możliwość odwiedzania pokojów innych graczy, dzięki czemu można teraz zajrzeć do swoich przyjaciół i zobaczyć, jak urządzili się w zimnej, niegościnnej krainie.

Co z przyszłością gry? Otóż już w listopadzie Capcom zamierza wydać kolejną dużą, darmową aktualizację. Tym razem gracze Monster Hunter World: Iceborne mogą liczyć na świeżą zawartość z gościnnym występem ikon survival horroru - Leona, Claire i Tyranta. Wówczas pojawią się również specjalne zadania, które pozwolą zdobyć wyjątkowy sprzęt.

Na trzecią dużą aktualizację poczekamy do grudnia. Wówczas w Monster Hunter World: Iceborne pojawi się nowy, niezapowiedziany jeszcze potwór, a także kolejna odslona sezonowych wydarzeń w Astera’s i Seliana’s Gathering Hub. Nie zabraknie też nowych zadań, w których nagrodą będą nowe egzemplarze broni oraz ulepszenia. A to wszystko dopiero wstęp do tego, co czeka w 2020 r.!

Na koniec nie można zapomnieć o tym, że Capcom nareszcie podał datę premiery PC-towej wersji Monster Hunter World: Iceborne. Na łowy na komputerach osobistych wybierzemy się w styczniu przyszłego roku, co oznacza, że tegoroczna zima będzie dla fanów polowania na potwory niezwykle intensywna!


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: