Halloween w Crossout już się rozpoczęło!

Większość gier MMO wprowadza w okresie Halloween specjalne wydarzenia i Crossout nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. Fani post-apokaliptycznej gry mogą liczyć w najbliższych dniach na specjalne zadania i niezwykłe nagrody.

Nowe, darmowe rozszerzenie, które nosi tytuł Witch Hunt, wprowadza specjalne wydarzenie, podczas którego gracze będą zbierać smakołyki i wymieniać je na meksykańskie dekoracje do swoich pojazdów, m.in. gitary, taco i opierzonego smoka Quetzalcoatla.

Wszyscy biorący udział w potyczkach w ramach „polowania na czarownice” zasiądą za sterami takich samych maszyn pozbawionych uzbrojenia. Celem zabawy jest złapanie festiwalowego balona i utrzymanie go w posiadaniu tak długo jak tylko to możliwe, podczas gdy inni zawodnicy będą próbowali go odebrać. Eventowa mapa jest pełna świątecznych czaszek, które losowo ułatwią lub utrudnią nam rozgrywkę. Przykładowo, możemy zyskać tymczasową nietykalność lub broń, ale czaszki mogą również nas spowolnić lub podłożyć pod naszą maszynę tykającą bombę. Ale bez obaw, umieranie nie jest takie złe. Tryb ten zapewnia nieograniczoną liczbę odrodzeń. Najlepsi gracze otrzymają pojemniki z rzadkimi przedmiotami kosmetycznymi i smakołykami.

W sprzedaży jest już także nowy tematyczny zestaw Day of the Dead, który zawiera unikalny pojazd Stalker. Według legend należy on do tajemniczej Catriny – ducha, który mieszka na pustkowiu i organizuje halloweenowy festiwal.

Wydarzenie Witch Hunt oraz sprzedaż zestawu Day of the Dead potrwają do 6 listopada. Więcej informacji na temat aktualizacji można znaleźć na oficjalnej stronie gry Crossout.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: