World of Warcraft świętuje 15-lecie nowymi wydarzeniami i nagrodami

W listopadzie mija 15 lat od premiery World of Warcraft. W ramach tej okrągłej rocznicy Blizzard przygotował dla graczy szereg atrakcji, włączając w to nowe wydarzenia okolicznościowe oraz nagrody.

Od teraz gracze, którzy zalogują się do Battle for Azeroth, otrzymają specjalny pakiet zawierający m.in. zwierzaka: Małego Nefariana (Lil' Nefarian). Ponadto w czasie całych obchodów rocznicowych na graczy czekają atrakcje takie jak Wspomnienia z Azeroth i Powrót do Doliny Alterak.

Wspomnienia z Azeroth (Memories of Azeroth) – wydarzenie to jest dostępne za pośrednictwem wyszukiwarki rajdów. Gracze udadzą się w podróż do przeszłości i staną do walki z bossami z dodatków The Burning Crusade, Wrath of the Lich King oraz Cataclysm. Gracze, którzy wyjdą z tych prób zwycięsko, otrzymają inspirowanego Śmiercioskrzydłym wierzchowca Obsydianowego Niszczyciela (Obsidian Worldbreaker).

Powrót do Doliny Alterak (Return to Alterac Valley) – gracze lubujący się w rozgrywkach PVP będą mogli stanąć do walki na polu bitwy Dolina Alterak w jego najstarszej wersji i zdobyć osiągnięcie „Stary dobry Alterak” (Alterac Valley of Olde), które pozwoli im uzyskać dwa nowe wierzchowce: Barana bojowego Gromdardy (Stormpike Battle Ram) dla bohaterów Przymierza oraz Basiora Mroźnych Wilków (Frostwolf Snarler) dla wojowników Hordy.

Szczegółowe informacje o obchodach rocznicowych i dostępnych w ich ramach atrakcjach znajdziecie na oficjalnym blogu World of Warcraft.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: