Divinity: Original Sin II otrzymało kolejne darmowe mini-DLC

Mimo że od premiery Divinity: Original Sin II minęły już dwa lata, Larian Studios nie zaprzestaje wspierania swojej popularnej gry. Kilka dni temu Belgowie udostępnili kolejny darmowy “gift bag”, który nosi tytuł Order & Magic.

Co znajduje się w środku? To mini-DLC, podobnie jak w poprzednie dwa “worki z prezentami”, dostarcza kilka opcjonalnych usprawnień rozgrywki, które można w dowolnym momencie wyłączyć. Order & Magic to m.in. możliwość wprowadzenia do walk losowych wrogów, zamiana Czarnego kota w kolejnego z towarzyszy podróży, wprowadzenie specjalnych sakw, które ułatwiają utrzymanie porządku w ekwipunku czy dodanie kilku nowych kupców, którzy sprzedają egzotyczne, potężne artefakty.

Warto też wspomnieć o tym, że aktualizacja, wraz z którą do Divinity: Original Sin II zostają dodane wspomniane wyżej nowości, dodaje również japońską lokalizację gry oraz kilka rzadkich bugów. Ze szczegółowym opisem mini-DLC Order & Magic oraz listą poprawionych błędów możecie zapoznać się na oficjalnym forum Larian Studios.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: