Yaga już dostępna!

Yaga, debiutanckie action-RPG od Breadcrumbs Interactive, jest już dostępne! Dzieło rumuńskiego studia zabiera nas w szaloną podróż do świata staruskich baśni i mitów, okraszoną piękną, dwuwymiarową grafiką.

W Yaga wcielamy się w rolę jednorękiego kowala, którego przeklęto, przez co posiada niesamowitego pecha. Ivan, gdyż takie imię nosi główny bohater gry, musi mierzyć się z niewykonalnymi zleceniami cara, tajemniczą wiedźmą, która próbuje nim manipulować oraz… swoją babcią pragnącą znaleźć mu żonę.

Choć Yaga to przede wszystkim mnóstwo dynamicznej akcji, w grze brakuje tajemnic i zagadek wymagających pomyślunku. Ponadto, podczas odkrywania niezwykłego świata wodjanojów, wiedźm i bohaterów ruskich bylin, towarzyszć nam będzie ścieżka dźwiękowa nagrana przez folkowy zespół Subcarpati. Przedsmak tego wszystkiego można poczuć na premierowym zwiastunie, który prezentujemy poniżej.

 

Yaga jest dostępna ekskluzywnie w Epic Games Store. Data premiery na pozostałych platformach PC-towych pozostaje nieznana.


Mrozie


Opublikowano: