Diablo III: 19 Sezon rozpoczęty!

W ostatnim czasie uwaga większości fanów Diablo koncentrowała się na wieściach z BlizzConu i zapowiedzi czwartej odsłony piekielnej sagi. Tymczasem twórcy “trojki” nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, czego najlepszym przykładem jest start kolejnego, 19 już Sezonu.

Nowy Sezon został nazwany Sezonem Odwiecznego Konfliktu. Wydarzenie to zostało zainspirowane wojną toczoną przez Królestwo Niebios i Płonące Piekła. Im sprawniej gracze poradzą sobie z wrogami, tym silniejsze efekty otrzymają w nagrodę - warto zatem nabijać serie i likwidować wrogów w możliwie jak najbardziej efektywny sposób!

W Sezonie 19 DIablo III gracze będą czerpać korzyści z wzmocnienia Pandemonium. Za każdy poziom kumulacji tego wzmocnienia otrzymuje się niewielką premię do obrażeń i prędkości ruchu. Osiągnięcie określonej serii zabitych wrogów wyzwoli specjalny efekt, który spowoduje jeszcze więcej zniszczeń. 

 

Na graczy, którzy w pełni ukończą postępy sezonowe w Sezonie 19 czekają dwie nagrody: ramka Portret Odwagi i Anielski Goblin, zwierzak-skarbnik!

Szczegółowe informacje na temat Sezonu Odwiecznego Konfliktu w Diablo III znajdziecie na oficjalnej stronie gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.