Solasta: Crown of the Magister: kolejny raport z prac, więcej informacji o tworzeniu animacji

Tactical Adventures z każdym kolejnym tygodniem jest o krok bliżej od ukończenia prac nad Solasta: Crown of the Magister. W międzyczasie deweloperzy znajdują jednak czas, by opowiedzieć co nieco o swojej bieżącej pracy oraz samej pracy nad grą.

W ostatnich dniach Francuzi opublikowali m.in. nowy mini-raport z prac, który przedstawia w sposób przekrojowy najnowsze owoce prac producentów studia. Z artykułu dowiadujemy się o postępach nad tworzeniem głównego miasta, budowaniem poziomów, pierwszych pomysłach na mapę świata czy modelach krasnoludów.

Nieco później pojawił się nie mniej ciekawy dziennik deweloperski, który w całości poświęcono zagadnieniu animowania postaci. Deweloperzy z Tactical Adventures wyjaśnili w nim podstawowe pojęcia oraz opisali krok po krok, jak wygląda ten proces podczas pracy nad Solastą. Mimo przystępnego języka, artykuł jest jednak skierowany raczej do miłośników animowania, aniżeli przeciętnego gracza.

Jak zatem widać, prace nad tym taktycznym RPG-iem powoli postępują do przodu, jednak do ich zakończenia jeszcze bardzo daleka droga.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: