Gwint: dodatek Kupcy Ofiru jest już dostępny!

Kupcy Ofiru, nowy dodatek do Gwinta, jest już dostępny na serwerach gry! Najnowsze rozszerzenie znacząco powiększa pulę dostępnych kart, a także wprowadza do rozgrywki nowe mechaniki.

Przybyli z odległych krain, obcy i tajemniczy. Przywieźli ze sobą cudowne dobra, zachwycające i przerażające zarazem. W toku swych podróży kupcy Ofiru zetkną się ze wszystkimi frakcjami GWINTA; jedni będą z nimi handlować, inni spróbują odebrać im towary podstępem lub siłą.

Tytułowi kupcy Ofiru przybywają do Królestw Północy z 70 nowymi kartami. Wśród nich można znaleźć elitarnych wojowników dla każdej z 6 frakcji, jak również 11 kart neutralnych.

Ciekawą nowinką jest kolejny typ kart - Manewry bojowe. Karty te wzbogacają rozgrywkę o dodatkową warstwę planowania. Wybór jednego z 12 Manewrów Bojowych zapewnia graczowi, który zaczyna partię, wyjątkowe bonusy. Wśród nowości nie można nie wspomnieć również o mechanice Scenariuszy, która wprowadza do gry elementy fabularne, dodatkowo urozmaicając rozgrywkę.

Wraz z dodatkiem Kupcy Ofiru na serwery Gwinta zawitała również darmowa Aktualizacja 5.0. Z pełną listą zmian, jakie wprowadza, możecie zapoznać się na oficjalnej stronie gry.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: