Hearthstone: pierwsze pakiety kart z dodatku Wejście smoków już dostępne!

Im bliżej końca roku, tym bliżej do premiery Wejścia Smoków - kolejnego dodatku do Hearthstone: Heroes of Warcraft, Wkrótce Liga Odkrywców stanie przed kolejnym wyzwaniem, a ich przeciwnikami będzie nie tylko Liga Z.Ł.A., ale także Galakrond - najpotężniejszy smok wszech czasów.

W Wejściu smoków gracze sięgną po potężne moce tych wielkich gadów.  Za sprawa dodatku będzie można przyzywać całkiem nowe legendarne smoki, siać spustoszenie na polu walki za pomocą ich zionięć oraz zdobywać wzmocnienia podczas bohaterskich Zadań pobocznych. Dodatkowo, dzięki pięciu nowym kartom bohaterów, każda z pięciu klas „Z.Ł.A.” – kapłan, łotr, szaman, czarnoksiężnik i wojownik – będzie mogła przeistoczyć się w samego Galakronda, zyskując stosowny Okrzyk bojowy i moc specjalną. 

Stronnicy i zaklęcia z nowym słowem kluczowym Inwokuj będą aktywować efekt mocy specjalnej Galakronda. Wielokrotne Inwokowanie wzmacnia Galakronda, przemieniając go w coraz silniejsze postacie. Najmocniejszą z nich jest Galakrond, Zmierzch Azeroth – niszczycielskie monstrum z poczwórnie wzmocnionym Okrzykiem bojowym i potężnym atakiem szponami.

Wszystkie te atrakcje zawitają do Hearthstone'a w dniu premiery dodatku Wejście smoków, która odbędzie się na początku 2020 r. Niemniej każdy, kto zaloguje się do gry już teraz, otrzyma za darmo trzy pakiety kart ze wspomnianego rozszerzenia oraz wszystkie pięć kart Galakronda i dwie karty stronnika: Egida Galakronda z nowym słowem kluczowym Inwokuj. Gracze będą też mogli zdobyć mnóstwo nagród, wykonując aż sześć nowych legendarnych codziennych zadań – pięć dodatkowych pakietów kart z Wejścia smoków, po dwa pakiety kart z rozszerzeń Wyjście z cienia i Wybawcy Uldum oraz 200 szt. złota.

Więcej informacji o Wejściu smoków oraz innych nadchodzących atrakcjach znajdziecie na oficjalnej stronie dodatku.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: