System Shock HD: grudzień miesiącem tymczasowego dema

W grudniu Nightdive Studios postanowiło zaskoczyć wszystkich fanów System Shocka. Zamiast typowego, comiesięćznego raportu z prac nad remakiem gry, deweloperzy udostępnili… nowe, grywalne demo!

Byłaby to świetna wiadomośc, gdyby nie fakt, że owe demo pozostawało dostępne jedynie przez 48 godzin. W rezultacie wiele osób, które wsparło grę na Kickstarterze, nie zdążyło przetestować najnowszej wersji System Shock HD. Nie trzeba chyba mówić, że nie byli zbyt zadowoleni…

Samo demo również nie obfitowało w atrakcyjną zawartość. Udostępniony build umożliwił kilkadziesiąt minut zabawy na odświeżonej stacji kosmicznej, lecz nadal z pewnymi placeholderami. Nie zabrakło walk z zombie-podwładnymi S.H.O.D.A.N., lecz i te pozostawiały wiele do życzenia. Oczywiście należy pamiętać, że przed twórcami System Shock HD zostało co najmniej kilka miesięcy wytężonej pracy, lecz po wspomnianym demie można było oczekiwać więcej.

Kto zatem nie zagrał, nie stracił zbyt wiele. Miejmy nadzieję, że Nightdive Studios dobrze wykorzysta najbliższe miesiące i finalna wersja gry będzie stała na znacznie wyższym poziomie.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: