Solasta: podsumowanie 2019 r.

Dla zespołu Tactical Adventure rok 2019 był niezwykle intensywny. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy Francuzi przedstawili swoją debiutancką grę - taktycznego RPG-a Solasta: Crown of the Magister - a także poczynili znaczący postęp w pracy nad nim. O tym, jak to wszystko przebiegało, traktuje najnowsze wpisy na deweloperskim blogu studia.

Pierwszy artykuł poświęcony jest organizycyjnej stronie całego przedsięwzięcia i krok po kroku, miesiąc po miesiącu, ukazuje przygotowania Tactical Advetures do crowdfundingowej kampanii Solasty na Kickstarterze, jej przebieg, a także ostatnie zmiany.

Drugi artykuł skupia się na postępy, jakie deweloperzy poczynili w ostatnich tygodniach. Można się przyjrzeć nowym potworom, animacjom, efektom zaklęć, a także wziąć udział w sondzie dotyczącej archetypu czarodzieja.

Autorzy obu tekstów nie mają wątpliwości, że choć 2019 r. był niezwykle ekscytujący, to jednak 2020 r. przyniesie jeszcze więcej emocji. W ciągu najbliższych dwunastu miesięcy Solasta powinna nabrać ostatecznego kształtu, by być w pełni gotową na premierę zaplanowaną na 2021 r. Czekamy!


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: