Starpoint Gemini 3: Update 3 już dostępny!

Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia Little Green Men Games wypuściło trzecią dużą aktualizację do wczesnej wersji Starpoint Gemini 3, która wnosi do gry sporo nowych atrakcji.

Wśród nich warto nadmienić nowe lokacje, włączając w to pewne znane fanom cyklu planety, nowe zlecenia w różnych zakątkach kosmosu, a także coś, na co czekali przede wszystkim miłośnicy zażartych bitew - bossów, którzy powinni stanowić wyzwanie nawet dla zaprawionych w bojach odkrywców! Wszystkie wspomniane nowości możecie ujrzeć na poniższym zwiastunie.

Z pełną listą zmian, jakie Update 3 wprowadza do Starpoint Gemini 3, możecie zapoznać się na Steamie. Producenci gry podkreślają przy tym, że jest do dopiero trzecia spośród dwunastu zaplanowanych aktualizacji, dlatego fani kosmicznych podbojów mogą liczyć w przyszłym roku na kolejne nowości!

Jakich? Otóż w 2020 r. LGM Games planuje wprowadzić do Starpoint Gemini 3 zupełnie nową mapę gwiazd, pierścienie dokujące dla statków, możliwość personalizacji statku gracza oraz ulepszania drona ADAH oraz znaczące poprawki w interfejsie użytkownika. Do tego wszystkiego należy doliczyć dalsze "rozszerzanie" wszechświata o nowe lokacje i planety, a także usuwanie wszystkich zgłaszanych błędów. Producenci gry nie wykluczają również, że uwagi graczy mogą zainspirować ich do stworzenia czegoś nieoczekiwanego, dlatego zachecają do dzielenia się swoimi opiniami w oficjalnych kanałach komunikacyjnych.

Podsumowując, w 2020 r. Starpoint Gemini 3 ma wejść na zupełnie nowy poziom. Trzymamy kciuki za to, żeby się to udało!


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: