Lost Pilgrims podsumowuje dwa lata swojego istnienia i zapowiada nowe aktualizacje Vagrus: The Riven Realms

Niedawno minęły dwa lata od powstania Lost Pilgrims Studio oraz jego flagowego projektu, czyli Vagrus: The Riven Realms. Z tej okazji producenci gry pokusili się o kilka słów podsumowania oraz zarysowanie swoich najbliższych planów.

Szczególnie ciekawe są te ostatnie. Otóż w pierwszym kwartale 2020 r, Węgrzy zamierzają wydać Open World Patch do Vagrusa, który będzie największą aktualizacją od czasów udostępnienia kampanii Pilgrims of the Wasteland. Pierwotnie deweloperzy zamierzali wydać tę łatkę do końca 2019 r., jednak nie byli zadowoleni z obecnego kształtu nowości i postanowili spędzić nad nimi nieco więcej czasu.

Zanim to jednak nastąpi, alfa-testerzy Vagrusa otrzymają dostęp do nieco mniejszej aktualizacji, która wprowadzi małą reorganizację wydarzeń oraz pierwszą wersję systemu walki z użyciem swojej karawanowej “drużyny”. Nowego patcha należy spodziewać się w ciągu najbliższych tygodni.

Jeśli chcecie dowiedzieć się nieco więcej o pierwszych dwóch latach funkcjonowania Lost Pilgrims Studio lub o najbliższych planach węgierskiego dewelopera, zajrzyjcie pod niniejszy adres.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: