Solasta: więcej informacji o archetypach Wojownika i Łotrzyka

W Solasta: Crown of the Magister każda klasa postaci będzie posiadała kilka różnych archetypów, które zdefiniują m.in. tło historyczne bohatera, jego niektóre zdolności, itp. Producenci gry ujawnili właśnie świeże informacje na temat archetypów Wojowników i Łotrzyków.

Wśród tych pierwszych można wyróżnić Górali (oryg. Mountaineer), Zaklinaczy ostrzy (Spellblade) oraz Czempionów (Champion). Postaci preferujące złodziejski fach mogą wybrać Tkacza mroku (Darkweaver), Cienie (Shadowcaster) oraz... Złodzieja (Thief). Kilka słów wstępu do pierwszego z w/w archetypów:

Większość wojskowych tradycji Solasta wywodzi się od elitarnych oddziałów armii Imperium Manacalońskiego lub Tirmariańskiej Inkwizycji. Inaczej wygląda to w przypadku Górali, którzy narodzili się z popiołów Kataklizmu. Przez całe pokolenia Marchie oraz góry tkwiące pomiędzy Pustkowiami i bardziej cywilizowanymi krainami były opanowane przez orków i inne potwory. Wiele z nich uczyniło swe leża w mrocznych tunelach, wąskich kanionach i ciasnych ruinach. To jest świat górali.

Więcej informacji o archetypach Wojowników i Łotrzyków w grze Solasta: Crown of the Magister znajdziecie pod niniejszym adresem. Przypominamy, że premiera tego taktycznego RPG-a została zaplanowana na 2021 r.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: