Premiera Wolcen: Lords of Mayhem opóźniona o dwa tygodnie

Wedle ostatnich zapowiedzi Wolcen: Lords of Mayhem miało ukazać się w pełnej wersji pod koniec stycznia. Na action RPG-a od francuskiego Wolcen Studio będziemy musieli poczekać nieznacznie dłużej.

Ile dokładnie? Dwa tygodnie. Szef studia. Daniel Dolui, w oficjalnym komunikacie skierowanym do graczy podziękował im za całe dotychczasowe wsparcie i poprosił o jeszcze odrobinę cierpliwości, która pozwoli deweloperom oszlifować grę i upewnić się, że zaraz po premierze nie będzie wymagała intensywnego patchowania.

Na powyższym filmie zaprezentowano również system kreacji postaci. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji się z nim zapoznać, to jest to najlepszy moment!

Premierę Wolcen: Lords of Mayhem i wyznaczono zatem na 13 lutego. Jeśli nie zdarzy się żadna katastrofa, to jest to już ostatni poślizg. Niestety, nadal nie wiadomo, czy i kiedy zostanie wydana Linuxowa wersja gry. Wolcen Studio zapowiedziało stworzenie jej jeszcze podczas kampanii na Kickstarterze, jednak od tego czasu unika komentarzy w tej sprawie...


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: