Hearthstone: więcej informacji o Przebudzeniu Galakronda

Premiera Przebudzenia Galakronda, czyli kolejnego fabularnego rozszerzenia Hearthstone: Heroes of Warcraft, zbliża się wielkimi krokami. Mając to na uwadze, Blizzard postanowił opowiedzieć nieco więcej o tej nowej przygodzie.

Przebudzenie Galakronda składa się z czterech rozdziałów, które będą udostępniane co tydzień począwszy od 21 stycznia. Każdy rozdział składa się z dwóch etapów kampanii – po jednym dla Ligi Z.Ł.A. i Ligi Odkrywców – a cała przygoda to łącznie osiem etapów. Gracze będą mogli kupić poszczególne rozdziały w cenie 6,99 EUR lub 700 szt. złota lub cały zestaw za 19,99 EUR. Pierwszy rozdział, Bitwa o Zamrożone Wybrzeże, zostanie udostępniony 21 stycznia. Wszyscy gracze będą mogli rozegrać rozdział Ligi Z.Ł.A. za darmo i zdobyć cztery nowe karty za jego ukończenie. Przez ograniczony czas gracze, którzy kupią zestaw w przedsprzedaży, oprócz pełnej przygody wzbogacą się dodatkowo o złoty pakiet klasyczny.

Przypomnijmy, że Przebudzenie Galakronda będzie zwieńczeniem opowieści rozwijanej w Hearthstone przez cały 2019 rok, czyli Rok Smoka. To również powrót do oryginalnej formuły przygody dla jednego gracza, którego zadaniem jest walka z kolejnymi, wyjątkowymi bossami przy pomocy gotowych talii, a nagrodę stanowi 35 nowych kart. Następnie karty te będzie można dodać do dzikich i standardowych talii i zyskać dzięki temu nowe, ciekawe możliwości.

Po ukończeniu trybu fabularnego jako Liga Z.Ł.A. i Liga Odkrywców odblokowany zostanie tryb heroiczny, w którym każdy z graczy będzie mógł ruszyć do walki z trudniejszymi wersjami bossów, dzierżąc talie stworzone z dowolnych kart ze swojej kolekcji. 

Rok Smoka był dla Hearthstone wyjątkowo dynamicznym i ekscytującym okresem. Pojawiły się nowe rozszerzenia zmieniające metagrę, przedstawiliśmy epicką, rozwijaną przez cały rok opowieść, a częste aktualizacje i wprowadzane funkcje miały fundamentalny wpływ na ewolucję gry – powiedział J. Allen Brack, prezes Blizzard Entertainment. Przebudzenie Galakronda jest finałem godnym tej całorocznej opowieści i nie możemy się doczekać, aż oddamy go w ręce graczy.

Więcej informacji na temat Przebudzenia Galakronda uzyskacie na oficjalnej stronie dodatku Wejście Smoków.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: