Monster Hunter World: Iceborne dostępne na PC!

Na premierę Monster Hunter World: Iceborne, czyli obszerny dodatek do Monster Hunter: World, PC-owi fani serii musieli czekać o kilka miesięcy dłużej niż konsolowcy. W końcu jednak się doczekali!

Rozszerzenie wprowadza do gry ogromny nowy obszar, nowy wątek fabularny oraz mnóstwo nowych potworów. Oto najważniejsze nowości:

Zupełnie nowa mechanika łowów

Wszystkie 14 typów broni wzbogacono o nowe ruchy i kombinacje. Każda broń ma jeszcze więcej unikatowych działań. Każda broń umożliwia teraz korzystanie z chwytaka, nowej funkcji procy, pozwalającej przyczepiać się do potworów. Ta technika wyczerpuje wytrzymałość, ale otwiera nowe możliwości kontrolowania ruchu potworów!

Nowy poziom trudności zadań: poziom mistrzowski!

Oprócz poziomów niskiego i wysokiego dodaliśmy nowy poziom trudności zadań o nazwie „poziom mistrzowski”.

Zadania na poziomie mistrzowskim będą dostępne po zakupie rozszerzenia Iceborne. W ramach tych zadań gracze będą mogli zdobywać nowe materiały i walczyć z jeszcze silniejszymi potworami!

Nowa lokalizacja: Szronisty Brzeg

Szronisty Brzeg — nieznaną krainę, której nie odkrył jeszcze człowiek — zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, roślin i potworów, które mogą egzystować tylko w surowym klimacie. Jest ona także zróżnicowana pod względem geograficznym — znajdziesz tu połacie śniegu, który spowalnia ruch, przyjemne gorące źródła, a nawet niestabilne tereny grożące osunięciem! Efekty wizualne należą do najbardziej szczegółowych w serii Monster Hunter!

Mnóstwo nowych potworów!

Szronisty Brzeg zamieszkuje wiele nowych zwierząt i potworów, na przykład pływający w śniegu Beotodus, rozszalały Banbaro oraz tajemniczy prastary smok Velkhana.

Wprowadzamy zmiany także w znanych krainach! Fani mogą wypatrywać nowych śladów swoich ulubionych potworów, takich jak Tigrex czy Nargacuga!

PC-ową wersję Monster Hunter World: Iceborne można już nabyć na Steamie w cenie 169 zł.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: