Pathfinder: Wrath of the Righteous zawita w lutym na Kickstartera. Nowe screeny zaprezentowane!

Owlcat Games ogłosiło, że ich najnwosza produkcja - Pathfinder: Wrath of the Righteous - wkrótce rozpocznie crowdfundingową zbiórkę pieniędzy na Kickstarterze. Aby uczynić tę informację atrakcyjną, Rosjanie zaprezentowali 9 pierwszych screenów z gry.

Przypomnijmy, że nowa gra Owlcat Games nie jest bezpośrednią kontynuacją Kingmakera, choć deweloperzy nie ukrywają, że wiele mechanik z ich debiutanckiej produkcji znajdzie się również tutaj. Wrath of the Righteous pozwoli zwiedzić kolejne zakątki Golarionu, a do tego wprowadzi do gry nowych bohaterów, klasy postaci (m.in. wiedźmę i wyrocznię), system mitycznej progresji i, rzecz jasna, całkowicie nowy wątek fabularny, który skupi się wokół inwazji istot z piekła rodem.

Więcej o Pathfinder: Wrath of the Righteous dowiemy się 4 lutego, kiedy nowe, taktyczne RPG rosyjskiego studia zawita na Kickstarter. Szczegółowe informacje na temat zbiórki pozostają nieznane, a kto nie może doczekać się kolejnej wyprawy do Golarionu, ten niech rzuci okiem na wspomniane we wstępie, gorące jeszcze screeny.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: