Grim Dawn: podsumowanie 2019 r. i...

Rok 2019 był dla Crate Entertainment niezwykle udany. Grim Dawn, flagowy projekt studia, doczekał się nowego dodatku i szeregu ważnych aktualizacji. Tymczasem twórcy gry nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa!

Miniony rok, za sprawą rozszerzenia Forgotten Gods, pozwolił graczom po raz pierwszy wyruszyć poza Cairn i spenetrować zgliszcza dawnego Imperium Korvańskiego. Nowy dodatek zapewnił wiele godzin zabawy i tony nowych łupów do zgarnięcia, jak również kolejne mechaniki.

W 2019 r. Grim Dawn doczekało się również kilku istotnych aktualizacji. Dostępne w grze przedmioty przeszły znaczący lifting pod kątem zarówno wyglądu, jak i statystyk, przyczyniając się do wydania największego patcha w dziejach gry! Nie mniej ważne było dodanie nowego renderera, filtru łupów czy poprawienie efektów wielu zaklęć. A to i tak tylko część zmian!

Co czeka graczy Grim Dawn w 2020 r.? Na razie twórcy gry przedstawili tylko jeden skromny obrazek, po czym nabrali wody w usta. Doświadczeni odkrywcy Cairnu chyba jednak są w stanie wydedukować, co się będzie święcić... Jak sądzicie?

Szczegółowe podsumowanie 2019 r. w wykonaniu Crate Entertainment znajdziecie tutaj.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: