Neverwinter: dodatek Infernal Descent już dostępny!

Kto nadal gra w Neverwintera, ten może iść do diabła. I to dosłownie! Na serwerach gry zawitał bowiem nowy dodatek Infernal Descent, który jak sama nazwa wskazuje, pozwala chętnym zejść do piekła!

NIetrudno zgadnąć, że nowy dodatek czerpię garściami z najnowszego modułu Dungeons & Dragons pt. Baldur's Gate: Descent into Avernus i pozwali odwiedzić tytułowy pierwszy krąg piekła Zapomnianych Krain.

Kiedy posiadłość Vallenhasów i przyległe do niej tereny zostają wrzucone do Avernusa, pierwszego kręgu Dziewięciu Piekieł, w Faerûnie wybucha chaos. Tymczasem na miejscu cały czas trwa Wojna Krwi, niekończący się konflikt pomiędzy biesami i demonami. Poszukiwacze przygód połączą swe siły z dwoma nowymi bohaterami, paladynem Alrikiem Vallenhasem i bardem Etrienem Saelem, by wyruszyć na epicką przygodę do Dziewięciu Piekieł i ocalić Posiadłość Vallenhasów przed spustoszeniem z rąk demonicznych najeźdźców.

Infernal Descent oferuje zupełnie nową kampanię fabularną przeznaczoną dla graczy na 80 poz. dośw. Rozszerzenie wprowadza również wspomnianych wyżej bohaterów, nową strefę przygodową oraz kolejny loch do penetracji, tym razem umiejsciowiony w cytadeli lewitującej nad powierzchnią Avernusa.

Premierowy zwiastun dodatku obejrzycie poniżej.

Więcej informacji o Neverwinter: Infernal Descent znajdziecie na oficjalnej stronie gry. Cóż, do zobaczenia w piekle!


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: