Warcraft III: Reforged już dostępne!

Wydanie World of Warcraft Classic pokazało, że na nostalgii graczy można całkiem nieźle zarobić. Czy Warcraft III: Reforged będzie w stanie powtórzyć ten sukces? Pora się przekonać, bowiem remake klasycznej z gry sprzed lat właśnie trafił do sprzedaży!

Warcraft III: Reforged, czyli gruntownie odświeżona wersja legendarnej strategii czasu rzeczywistego (RTS) od Blizzard Entertainment, pozwala na nowo przeżyć niektóre z najbardziej epickich wydarzeń z historii Azeroth. W skład wydania wchodzą Warcraft III: Reign of Chaos oraz obsypany nagrodami dodatek The Frozen Throne. Łącznie to ponad 60 misji, które gracze rozegrają z perspektywy czterech frakcji: potężnych orków, szlachetnych ludzi, długowiecznych nocnych elfów oraz podstępnych nieumarłych. Grający zobaczą na własne oczy kluczowe momenty w dziejach Azeroth – od inwazji Płonącego Legionu aż po wstąpienie na tron nowego Króla Lisza – i poznają historię legendarnych bohaterów sagi Warcraft: Thralla, Jainy Proudmoore, Sylwany Bieżywiatr, Illidana Burzogniewnego i innych.

Wszystko to w gruntownie zmodernizowanej oprawie graficznej i dźwiękowej. Innowacje obejmują jednak nie tylko samą rozgrywkę, ale dotykają również aspektu społecznościowego. W tym względzie Warcraft III: Reforged wprowadza najnowocześniejsze funkcje i system dobierania graczy, jakie zapewnia serwis Battle.net, a także zmodernizowany Edytor Świata przeznaczony dla społeczności twórców map.

 

Cyfrową wersję Warcraft III: Reforged można zakupić w oficjalnym sklepie Blizzarda. Wersja standardowa jest dostępna w cenie 29,99 EUR. Gracze mogą także wybrać wersję Spoils of War Edition w cenie 39,99 EUR i otrzymać niepowtarzalne skórki dla Arthasa, Cenariusa, Jainy i Thralla. Spoils of War Edition zawiera dodatkowo liczne nagrody cyfrowe w innych tytułach Blizzarda, np. makabrycznego wierzchowca Wóz z mięsem (Meat Wagon) w World of Warcraft, rewers „Trzecia wojna” w Hearthstone, zwierzaka Mal'Ganisa w Diablo III i nie tylko.

Więcej informacji na temat Warcraft III: Reforged można znaleźć na oficjalnej stronie gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.